Новини проекту
Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

14 жовтня - День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року № 966/99.

В цей день ще два великих свята - Покрова Пресвятої Богородиці і Днем захисника України.

Зазначене свято встановлено, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави - гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в уявленні українця - це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.
В нашій школі 11 жовтня пройшло свято Козацькі забави де два козацьких коші змагалися між собою.

16 жовтня 2018 о 03:41 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

У зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо запобігання травматизму невиробничого характеру, з метою формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення в Україні та в нашій школі зокрема, кожного року двічі на рік проходять Тижні цивільного захисту.
В ході Тижня ЦЗ в школі проводять День цивільного захисту (далі - День ЦЗ), під час якого учні за їх віковими категоріями практично відпрацьовують теоретичні знання та навички, які отримали під час вивчення теорії на уроках „Основи здоров'я” та під час бесід та годин спілкуання з класним керівником

12 жовтня 2018 о 03:56 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування. Так в нашій школі також було відзначено День Миру

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.
Для залучення уваги до глобальних проблем людства пройшов захід. Міжнародний день миру 2018 відбувся під гаслом "Будемо жити в мирі"

А в заваршенні заходу учні школи разом виготовляли символ миру "Білий голуб"

22 вересня 2018 о 03:33 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, наших друзів і, напевне, свято, що якимось неймовірним дивом об'єднує всі покоління.
Цьогоріч стартує НУШ. Тому важливо, щоб початок нового навчального 2018-2019 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми. Особлива увага на святі приділяєлася, звичайно ж, першокласникам, тим, хто вперше сідає за шкільну парту. Дане свято – це подарунок для школярів радісного відчуття того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

5 вересня 2018 о 04:55 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”, пропонуємо згадувати Другу Світову з акцентом на ролі людей, які боролися проти нацизму. Тому цього року Український інститут національної пам’яті обрав тему “Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора” для інформаційної кампанії. Ми прагнемо розкрити трагічні роки війни через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі. Важливо, що хоч би де перебували ці українці та вихідці з України, вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та дістали високі відзнаки країн, у лавах яких вони служили.

23 травня 2018 о 05:47 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

Учні 8 та 7 класів з педагогом-організатором власноруч виготовляли червоні маки - символ Дня Перемоги.

5 травня 2018 о 05:40 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

День святого Валентина відвідзначають 14 лютого

День святого Валентина - найромантичніше свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками- вітальними листівками у формі сердечок. Ця традиція з'явилася дуже давно, ще в VII столітті.

Існує безліч легенд. Валентин, за версією католицької церкви, дійсно зцілив сліпу дівчинку - дочку сановника Астерія. Астерий увірував у Христа і прийняв хрещення. Клавдій після цього наказав стратити Валентина. Тобто Валентин постраждав за віру, а тому і був зарахований до лику святих.
Майже у всіх країнах в День святого Валентина прийнято дарувати коханим подарунки і валентинки. А ще в цей день люблять влаштовувати весілля і вінчатися. Але потрібно відзначити, що День святого Валентина популярний все-таки не скрізь. Наприклад, в Саудівській Аравії це свято взагалі заборонений. В країні навіть існує спеціальна комісія, яка ретельно стежить за тим, щоб День закоханих ніхто не відзначав.
А в нашій школі була створена спеціальна комісія, яка ретельно стежила за проведенням свята. Тому свято пройшло напрочуд весело та цікаво.

14 лютого 2018 о 04:50 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

«Умій відчувати поряд із собою
людину, умій розуміти її душу,
бачити в її очах
складний духовний світ,
радість, горе, біду, нещастя…»
Саме ці слова відомого українського педагога, знавця людської душі, людини, яка вміла співпереживати та вчила співчувати людському горю, стали гаслом виховного заходу у Щучинецькій ЗОШ І-ІІ ступенів приуроченому Міжнародному Дню Інвалідів. Під час виховного заходу діти зачитали статистичні дані щодо кількості інвалідів в Україні. Закликали учнів поважати людей із фізичними вадами, бути милосердними, вміти співчувати чужому горю і цінувати життя.

8 грудня 2017 о 04:07 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

Правда про СНІД
Проблема ВІЛ-СНІДу є, нажаль, актуальнаю та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12с одна людина інфікується, а кожні 16с одна людина помирає. Тому в плані роботи школи обов’язково є заходи для профілактики ВІЛ і СНІДу так, 1 грудня у Щучинецькій ЗОШ був проведений захід на тему: «Правда про СНІД».
Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ-СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей.
Завдяки атмосфері довіри, яка склалася під час заходу – діти відкрито висловлювали бачення проблеми та аргументували свої позиції. Було багато запитань, відповідей, дискусій та цікавих неординарних вправ, але із загалу цього напливу інформації учасники винесли найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах найкращі методи профілактики СНІДу.
По завершенню заходу всі учні отримали червону стрічку – Міжнародний символ боротьби зі СНІДом, яка висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.
Бережімо себе!

8 грудня 2017 о 04:03 | Линдрик Л. В. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

27 листопада 2017 о 11:59 | Администратор с. | немає коментарів