Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

День ЦЗ 2018р.

Дата: 12 жовтня 2018 о 03:56, Оновлено 21 жовтня 2018 о 19:30
63 перегляда

У зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо запобігання травматизму невиробничого характеру, з метою формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності населення в Україні та в нашій школі зокрема, кожного року двічі на рік проходять Тижні цивільного захисту.
В ході Тижня ЦЗ в школі проводять День цивільного захисту (далі - День ЦЗ), під час якого учні за їх віковими категоріями практично відпрацьовують теоретичні знання та навички, які отримали під час вивчення теорії на уроках „Основи здоров'я” та під час бесід та годин спілкуання з класним керівником

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.